ما را در اینستاگرام دنبال کنید
x
جستجو در دیاکو
Background Image

نکات قبل از خرید کاغذ دیواری پوستری

برای انتخاب محصول و خرید مناسب از  اطلاعات آن آگاهی کامل  پیدا کنید. در این مطلب توضیحات مناسبی در خصوص خرید بهتر در اختیار شما قرار گرفته است.

انتخاب طرح :

انتخاب طرح یکی از مهم ترین موضوعات است. نکته قابل توجه برای انتخاب پوستر، ترکیب رنگ است. از استفاده رنگ ها هراس نداشته باشید  و اجازه دهید تا رنگ های شاد و متضاد، روح محیط را نمایان کنند تا از یکنواختی خارج شود. بهتر است از رنگهای تیره در پوستر مانند مشکی و قهوه ای در فضاهای بزرگتر و از رنگهای روشنتر مانند سفید، زرد، کرم و صورتی در فضاهای کوچکتر استفاده شود. در ضمن برای بزرگتر نشان دادن فضا می توانید از پوستر های سه بعدی استفاده کنید. پوسترهای سه بعدی به آن دسته از طرح هایی مربوط می شود که با استفاده از تکنیک سایه، عمق دادن به اشکال هندسی و ایجاد فضاهای مشابه راهرو، خطای دید ایجاد می کنند و باعث می شوند فضا وسیع تر به نظر برسد.


نحوه اندازه گیری :

پس از انتخاب دیوار مورد نظر جهت نصب پوستر و اندازه گیری ابعاد آن، برای به حداقل رساندن خطای احتمالی در اندازه گیری پیشنهاد می شود به عرض و ارتفاع دیوار مورد نظر ۵ سانتی متر اضافه نمایید. به عنوان مثال اگر عرض دیوار شما ۴۲۰ سانتی متر (۴.۲۰ متر) است، عرض را ۴۲۵ سانتی متر (۴.۲۵ متر) و اگر ارتفاع دیوار شما ۲۷۰ سانتیمتر (۲.۷۰ متر) است، ارتفاع را ۲۷۵ سانتی متر (۲.۷۵ متر) در نظر بگیرید.

 اگر دیوار مورد نظر دارای بیرون زدگی یا ستون است، باید ابعاد تمام وجوه آن، به ابعاد نهایی دیوار اضافه شود. اگر بیرون زدگی در امتداد عرض دیوار بود، متراژ آن به عرض دیوار و اگر در امتداد ارتفاع دیوار بود، متراژ آن به ارتفاع دیوار اضافه شود. به طور مثال همانطور که در عکس مشاهده می کنید ارتفاع نهایی باید از ابتدا تا انتهای خط قرمز و برای عرض نهایی باید از ابتدا تا انتهای خط آبی را لحاظ کنید.

به زبان ساده تر مانند تصویر متر را دور دیوار بچرخانید.

نکته ای که در اندازه گیری حائز اهمیت است این است که قناسی دیوار نیز مورد توجه قرار بگیرد. به این معنی که ممکن است در عرض یک دیوار ارتفاع قسمت ابتدایی دیوار و ارتفاع قسمت انتهایی آن دارای دو اندازه ی متفاوت باشند.  در این حالت می­توان اندازه گیری را در چند قسمت از عرض و یا ارتفاع دیوار (ابتدا، وسط و انتها) محاسبه کرد و بیشترین متراژ را مبنا قرار داد.

هزینه نصب و زیرسازی :
هزینه نصب با توجه به مساحت سفارش داده شده و هزینه زیرسازی کار نیز با وضعیت دیوار مورد نظر(دیوار می بایست سطح کاملا یکدستی داشته باشد و در غیر این صورت نیاز به بتونه، سمباده زنی و ... دارد) توسط نصاب به مشتری اعلام می­ گردد. البته شایان ذکر است که هزینه نصب از مقدار مشخصی کمتر نخواهد بود و در سفارشاتی که مساحت کار نیز بسیار کم است این مبلغ حداقلی توسط نصاب دریافت می­گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

با توجه به اینکه تمامی پوسترها در واحد تولید طبق برگه طریقه چک کردن پوستر بررسی و کنترل می­شود از تمامی مشتریان تقاضا می­گردد قبل از نصب به مطالعه دستورالعملی که در بسته بندی قرار دارد دقت لازم را داشته باشند. بنابراین شرکت پس از نصب پوستری که ایراد داشته باشد نسبت به تعویض و اصلاح آن هیچگونه مسولیتی نخواهد داشت. در صورت مواجهه با هرگونه ایراد در سفارش طبق توضیحات داده شده در قسمت شرایط بازگرداندن محصول نسبت به رسیدگی و اصلاح سفارش خود اقدام نمایید.

*** برگه طریقه نصب داخل بسته بندی قرار گرفته است حتما باید توسط نصاب مطالعه گردد و اعلام کند که به نصب کاغذ با همپوشانی یا اورلب آشنایی دارد چرا که نصب اشتباه آن موجب خسارت برای شما می گردد.***

برای مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید 02122027058