Background Image

کاغذ دیواری در افغانستان

 کاغذ دیواری در افغانستان

کاغذ دیواری در افغانستان

06 خرداد 1399

امروزه شاهد استفاده از انواع کاغذ دیواری به طور وسیع و گسترده تری در سراسر دنیا هستیم.

در کشور ایران نیز همانند باقی کشورها کاغذ دیواری به شکل گسترده ای در حال استفاده است.

در همین راستا برند دیاکو با داشتن نمایندگی فروش در تمامی استان های کشور، سهم زیادی از تولیدات پوستر دیواری را در ایران به خود اختصاص داده است.

شرکت ابنیه سازان ستاوند  با تولید پوستر دیواری تحت برند دیاکو سعی نموده است تا سهمی در رفع نیاز این محصول پر مصرف در صنعت داخلی کشور داشته باشد.


                    

                                      طرح گل صورتی روی چوب                                                            طرح گل صورتی

 

دیاکو  در تولید پوستر دیواری و همین طور اعطای نمایندگی پوستر دیواری سعی نموده است همواره چندین عامل را رعایت کند:
_ دیاکو همواره سعی نموده است تا کیفیت پوستر دیواری ها در حد بسیار عالی باشد. متاسفانه بسیاری از تولیدکنندگان ایرانی اجناس بسیار بی کیفیتی را به طرف های چینی سفارش می دهند که این موضوع باعث گردیده تا اجناس چینی در ایران به اجناس بی کیفیت مشهورگردند. در صورتی که در  اجناس چینی با کیفیت های مختلفی تولید و عرضه می شوند. برند دیاکو برای این منظور همواره سعی نموده است از بهترین و همین طور با کیفیت ترین مواد اولیه چینی و همچنین ترک در این زمینه استفاده نماید. به همین دلیل پوستر دیواری ها با برند دیاکو همواره یکی از بهترین و با کیفیت ترین پوستر دیواری ها در بازار شناخته می شوند.


                    

                                     طرح گل سنگی انتزاعی                                                                     طرح برگ محو


_ برند دیاکو در تولید پوستر دیواری ها همواره سعی نموده است از طرح ها و رنگ های جدید استفاده نماید و از کپی برداری و همین طور استفاده از طرح های تکراری خودداری نماید. صنعت دکوراسیون از جمله صنایعی است که همه روزه در حال گسترش و پیشرفت زیادی است و مشتریان نیز در این صنعت به دنبال طرح ها و رنگ ها جدید و به روز هستند. لذا در این راستا برند دیاکو با تولید طرح های جدید و به روز سعی نموده است تا نیاز مشتریان را بر طرف نماید.

_ برند دیاکو  در اعطای عاملیت پوستر دیواری های دیاکو از افراد خوشنام و با سابقه استفاده می نماید. لذا نمایندگان دیاکو از بهترین و خوشنام ترین و با سابقه ترین افراد در بازار هستند.


                    

                                             طرح گوی و حفره                                                                طرح راهرو و گوی

برند دیاکو امروز سهم عظیمی از تولیدات پوستر دیواری را در سراسر ایران به خود اختصاص داده است. همچنین در خارج از ایران در کشور دوست و همسایه  افغانستان اقدام به جذب نماینده و صادرات پوستر دیواری های دیاکو را کرده است.