Background Image

کاغذ دیواری تی وی روم

 کاغذ دیواری تی وی روم

کاغذ دیواری تی وی روم

13 فروردین 1399

انتخاب کاغذ دیواری این قسمت، دقت و سلیقه ی بالایی را می خواهد زیرا معمولا فضایی که تلویزیون در آنجا قرار می گیرد ، محلی است که معمولا همه ی اعضای خانواده در روز ساعاتی را در این مکان در کنار یکدیگر سپری می کنند.

بنابراین طراحی آن بسیار حائز اهمیت است و باید طوری باشد که در عین داشتن نشاط، آرامش را نیز به افراد منتقل کند. پیشنهاد ما برای انتخاب طرح مناسب پشت تلویزیون این عکس که ایده و طراحی اصلی در قسمت حاشیه دیوار باشد و مرکز آن جهت قرارگیری تلویزیون طرح خاصی نداشته باشد، به طور مثال اگر شما طرح یک تک گل را برای دیوار پشت تی وی انتخاب کنین در واقع طرح گل پشت تلویزیون قرار می گیرید و نمای جالبی به شما نمی دهد.                    طرح های کاغذ دیواری پوستری دارای تنوع بالایی برای فضاها و موقعیت های مختلف می باشد. برای مثال اگر در مناطق گرمسیر زندگی می کنید و به جنگل و دریا دسترسی ندارید می توانید از پوستر های سه بعدی زیبای منظره و سواحل استفاده کنید. یا اگر فضای تی وی روم شما نسبتا فضای کوچکی است می توانید از طرح های عمق دار برای بزرگتر جلوه دادن فضا استفاده کنید.                    

                                                    طرح راهرو                                                                           طرح حفره لانه زنبوری


 

برای مشاهده و سفارش کاغذ دیواری جدید و شیک برای فضای پشت تلویزیون می توانید به سایت دیاکو مراجعه کنید. کارشناسان و طراحان سایت، برای سهولت در انتخاب و خرید شما مشتریان عزیز تمامی طرح ها و مدل ها را در دسته بندی های مختلف قرار داده اند که با اندکی تامل می توانید طرح مورد نظر خود را پیدا کنید.

برای مثال اگر به دنبال طرح گل و گیاه هستید، کافی است بعد از ورود به سایت دیاکو، به دسته بندی گل و گیاه مراجعه کنید و تمامی طرح های این دسته را مشاهده کنید و با نظر گرفتن سلیقه ی شخصی، استانداردهای مناسب فضای مورد نظر و تطابق رنگ کاغذ دیواری پوستری با دکور فضا، سفارش خود را ثبت بفرمایید.