x
جستجو در دیاکو
Background Image

کاغذ دیواری سه بعدی پشت ال سی دی

 کاغذ دیواری سه بعدی پشت ال سی دی

کاغذ دیواری سه بعدی پشت ال سی دی

04 بهمن 1399

اگر به دنبال ایده ای برای تغییر چشمگیر دکوراسیون منزل خود هستید، فضای پشت تلویزیون را فراموش نکنید.

دکوراسیون و انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی پشت تی وی ، به دلیل مرکز توجه بودن نسبت به فضاهای دیگر از اهمیت  ویژه ای برخوردار است که معمولا با دکور کردن، این فضا را از دیگر فضاها تفکیک می کنند.

برای مثال: برای متمایز کردن این فضا، می توانیم از انواع کاغذ دیواری سه بعدی تی وی روم که معمولا طرح هایی هستند که مرکز آن ها محتوای خاصی ندارد و محتوای  اصلی در حاشیه ی طرح نمایان است، استفاده کنیم.


                     

                                               گل نگینی                                                                                گل کاغذی با زمینه


 

انتخاب کاغذدیواری سه بعدی پشت ال سی دی مناسب کاملا سلیقه ای می باشد ولی برای ایجاد زیبایی فضا باید به انتخاب رنگ، طرح و هم چنین متراژ دقت کنیم تا بتوانیم تغییرات مثبتی را در فضا ایجاد کنیم.

برای مثال: درفضاهایی با متراژ پایین بهتر است از کاغذ دیواری های سه بعدی که دارای خطای دید هستند و به نظر برجسته می رسند، استفاده کنیم، هم چنین نورپردازی باعث می شود این برجستگی ها بیشتر مشخص شود که در زاویه سازی طرح، تاثیر بسزایی دارد.


                                                           

                                                                                    طرح گل و مروارید و قو


 

کاغذدیواری سه بعدی کرم قهوه ای، تقریبا کاربردی ترین و جذاب ترین طیف رنگی در دکوراسیون شناخته می شود که می توانیم آن را با رنگ های روشن نظیر سفید که جذابیت کار را دو چندان می کند، ترکیب کنیم. ولی باید توجه داشته باشیم که اگر این رنگ ها به تنهایی استفاده شود نه تنها حس تازگی و سرزندگی را از محیط به ما منتقل نمی کنند بلکه حس تنهایی و انزوا را می توانیم از آن دریافت کنیم.


                    

                                  طرح گل سفید با زمینه آجری                                                                طرح گل مرواریدی


کاغذ دیوار سه بعدی کرم قهوه ای بهترین انتخاب برای افرادی است که به دکوراسیون سبک کلاسیک علاقمند هستند. هم چنین توجه داشته باشید که در حین خرید به نکات مهمی از قبیل قابلیت شستشو، کشور سازنده و متریال مصرفی دقت نمایید.
 


0 دیدگاه

دیدگاه خود را ارسال کنید
برای مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید 02122027058