x
جستجو در دیاکو
Background Image

مهم ترین تفاوت های کاغذ دیواری ایرانی با خارجی را بشناسید

 مهم ترین تفاوت های کاغذ دیواری ایرانی با خارجی را بشناسید

مهم ترین تفاوت های کاغذ دیواری ایرانی با خارجی را بشناسید

04 آبان 1399

تنوع محصولات و طراحی های کاغذهای خارجی بسیار بهتر و بیشتر از کاغذ دیواری های ایرانی می باشد. به همین دلیل، برای خرید این محصول، شما با هر سلیقه ای می توانید اقدام به خرید نمایید.

به هنگام خرید کاغذ دیواری وقتی به فروشگاه های مختلف سری می زنید ، اولین سوالی که از شما پرسیده می شود این است که کاغذ دیواری ایرانی می خواهید یا خارجی؟ و همینجا یک علامت سوال برای شما ایجاد می شود که تفاوت کاغذ دیواری ایرانی با خارجی در چیست؟ چه مزایا و معایبی دارند؟ انتخاب کدام یک از آن ها بهتر است؟ ما در ادامه می خواهیم به تمامی سوالات شما در این زمینه پاسخ خواهیم داد.

 

تفاوت کاغذ دیواری ایرانی با خارجی در چیست؟

همه ما می دانیم که خرید کالاهای ایرانی بسیار پسندیده است. اما حقیقت این است که کشور ما سابقه زیادی در تولید و طراحی کاغذ دیواری ندارد و همین مسئله گاهی باعث می شود تا گاهی افراد مختلف به هنگام خرید، دچار تردید شوند و بین امتیازات کاغذ دیواری ایرانی و خارجی دچار تردید شوند.

در مقایسه تفاوت های کاغذ دیواری ایرانی با خارجی هرگز تصور نکنید که هر برند خارجی می تواند بهترین باشد. شما اول باید به این نکته توجه کنید که هدف شما از خرید این محصول چیست؟ چرا می خواهید آن را خریداری نمایید ؟ با توجه به هدف شما، تمام این موارد می تواند تعیین کننده باشد. از بهترین برندهای خارجی که می توان به آن اشاره نمود شامل : کره ای (آرت دکو، آرت نوا) ، ایتالیایی (نپولیس)، آلمانی (بلو)، چینی (روما، گلوریا)، تایلندی (دیور)

از برند های ایرانی که بسیار معتبر می باشد و همچنین از سابقه خوبی برخوردار نیز هستند، می توان به برند دکوراتیو که ساخت کشور خودمان است، اشاره نمود. این برند خوشبختانه با توجه به قیمت و همچنین کیفیت آن، از مزایای بسیار زیادی برخوردار است. به همین دلیل در برندهای ایرانی نام آن همیشه از بهترین ها محسوب می شود.

 

کاغذ دیواری ایرانی بخریم یا خارجی؟

شرایط خانه و همچنین سلیقه شما، یکی از موارد بسیار تعیین کننده در این زمینه است. به عنوان مثال، کیفیت کاغذ دیواری های ایرانی نسبت به کاغذ دیواری های خارجی کمتر می باشد، اما این مسئله در صورتی که شما بتوانید به خوبی از آن محافظت نمایید، مسئله خاصی را به وجود نخواهد آورد و می توانید با خیال آسوده برای خرید آن، اقدام نمایید.

از دیگر تفاوت های کاغذ دیواری ایرانی با خارجی از نظر تنوع محصولات و طراحی می باشد که می توان گفت تنوع کاغذهای خارجی بسیار بهتر و بیشتر از کاغذ دیواری های ایرانی می باشد. به همین دلیل، برای خرید این محصول، شما با هر سلیقه ای می توانید اقدام به خرید نمایید.

 

مزایا و معایب کاغذ دیواری ایرانی و خارجی

تا به اینجا شاید کمی با تفاوت کاغذ دیواری ایرانی با خارجی آشنا شدید. اما شاید هنوز تصمیم گیری در رابطه با خرید این نوع، برای شما سخت باشد. برای انجام خرید، ما معایب و مزایای هر یک را توضیح خواهیم داد تا شما بتوانید با توجه به تمایل خود، دست به انتخاب بزنید.

  • هزینه خرید کالاهای ایرانی نسبت به خارجی کمتر می باشد و معمولا کاغذ دیواری های ایرانی، از کیفیت بالایی برخوردار هستند.
  • از نظر شست و شو، کیفیت کاغذ دیواری ایرانی نسبت به خارجی بسیار بیشتر می باشد.
  • طرح و نقش و رنگ کاغذ دیواری های خارجی نسبت به ایرانی بسیار بالاتر می باشد.
  • طول عمر و ماندگاری کاغذ دیواری خارجی نسبت به ایرانی بسیار بالاتر می باشد.
  • مواد اولیه استفاده شده در کاغذ دیواری ایرانی نسبت به خارجی بهتر است.
  • تنوع سبک کاغذ دیواری خارجی بسیار بالاتر از ایرانی می باشد.
  • چسب های استفاده شده برای کاغذ دیواری های ایرانی، بسیار با کیفیت تر از کاغذ دیواری های ایرانی است.
  • تفاوت کاغذ دیواری ایرانی با خارجی از نظر خلاقیت به کار رفته در طراحی، برای کاغذ دیواری خارجی بسیتر از ایرانی است.
  • استفاده از اشکال هندسی، سه بعدی، پوستر ، برجسته، مخملی و پارچه ای و روکشی در کاغذ دیواری های خارجی بیشتر می باشد.

نکته مهمی را به خاطر داشته باشید که کیفیت کاغذ دیواری های ایرانی هر روزه، در حال افزایش می باشد و به همین دلیل هرگز تصور نکنید که خرید کاغد دیواری های ایرانی اشباه است.