x
جستجو در دیاکو
Background Image

سیر تا پیاز تفاوت کاغذ دیواری سه بعدی با پوستر

 سیر تا پیاز تفاوت کاغذ دیواری سه بعدی با پوستر

سیر تا پیاز تفاوت کاغذ دیواری سه بعدی با پوستر

04 آبان 1399

تفاوت کاغذ دیواری سه بعدی با پوستر به عوامل زیادی مربوط می شود. که ما به مهم ترین آن ها پرداخته ایم

طراحی های امروزی نسبت به گذشته بسیار تغییر یافته است. بسیاری از منازل ، امروزه پوسترها را به کاغذ دیواری ها ترجیح می دهند. و به همین دلیل  برای برخی از افراد این سوال مطرح می شود که پوستر بهتر است یا کاغذ دیواری؟ به همین دلیل ما بر آن شدیم تا در رابطه با  تفاوت کاغذ دیواری سه بعدی با پوستر امروز مطالبی را ارائه نماییم.

 

با توجه به  تفاوت کاغذ دیواری سه بعدی با پوستر کدام یک را خریداری نماییم؟

با توجه به سلیقه، فضای منزل ، نوع دکور و همچنین طراحی منزل شما، این موضوع می تواند متغیر باشد. بنابراین ما به تمامی تفاوت ها و مزایا و معایب کاغذ دیواری و پوستر در ادامه خواهیم پرداخت. و البته که بر هیچ کسی پوشیده نیست که هدف از نصب کاغذ دیواری و همچنین  پوستر، به دلیل ایجاد زیبایی برای منزل می باشد. بنابراین قبل از خرید بهتر است دقت نمایید که بهترین نوع و مناسب ترین آن را انتخاب نمایید.

 

مهم ترین تفاوت کاغذ دیواری سه بعدی با پوستر

شاید بتوان گفت که کاغذ دیواری و پوستر با یکدیگر تفاوت هایی دارند نه اینکه تفاوت دارند و در ادامه به هر یک از موارد این تفاوت ها خواهیم پرداخت.

تفاوت قیمت

همه ما به هنگام خرید هر یک از اجناس، ابتدا به جیب خودمان نگاه می کنیم و بر اساس توان مالی تصمیم میگیرم که کدام یک از محصولات را خریداری نماییم. بهتر است بدانید هزینه خرید پوسترها از کاغذ دیواری کمتر می باشد. زیبایی که پوستر ها به منازل میدهند ، بسیار چشم نواز می باشد. در عین حال ، هزینه کمتری دارند و به همین دلیل درطراحی فضای مسکونی و همچنین طراحی فضای ادارای از این نوع ، بیشتراستفاده می شود.

 

تفاوت طراحی

تنوع محصولات پوستر ها از نظر طراحی بسیار بیشتر از کاغذ دیواری ها می باشند. پوسترها بنا بر سلیقه و درونیات افراد تهیه و تدارک دیده شده اند . یکی از تفاوت کاغذ دیواری سه بعدی با پوستر مهم کاغذ دیواری و پوستر در همین موضوع می باشد. تقریبا می توان گفت پوسترها به نحوی طراحی شده اند که مناسب انواع سلیقه ها می باشند و به همین دلیل با هر نوع فضای طراحی می تواند مناسب باشد.

 

عدم ترک خوردگی بر روی دیوار

طراحی که در پوستر ها وجود دارد به گونه ای است که به هنگام نصب، به هیچ عنوان ترک نمی خورند و همچنین به صورت یکپارچه می باشند. البته این بدان معنا نخواهد بود که شما می توانید خودتان برای نصب آن اقدام نمایید. بلکه، نصب آن نیازمند متخصصین می باشد.

 

طول عمر بالای پوستر

از جمله تفاوت کاغذ دیواری سه بعدی با پوستر که می توان بدان اشاره نمود، طول عمر بسیار مناسب برای پوستر ها می باشند که این مزیت موجب می شود تا شما بتوانید تا چند سال با خیال آسوده آن را نصب نمایید.

 

خلوت تر بودن کاغذ دیواری

یک حقیقت وجود دارد که ما با تمام مزیت های پوستر ها، نمیتوانیم از پوستر ها برای همه جای خانه استفاده نماییم. پوسترها معمولا طرح های شلوغی دارند و به همین دلیل نمیتوان برای تمامی دیوارهای منازل ، از آن استفاده نماییم. اما این مسئله در کاغذ دیواری وجود ندارد. حتی شما می توانید طرحی را برای کاغذ دیواری انتخاب و استفاده نمایید که شلوغ نباشد و بتوانید از آن استفاده نمایید.

 

عمق بخشیدن به فضای خانه به وسیله پوسترها

برای منازلی که از فضای کمی برخوردار هستند، به طور معمول، استفاده از کاغذ دیواری هایی با عمق، موجب می شود که شما با نصب آن، بتوانید ابا استفاده از این نوع پوسترها، فضای منزل خود را باز تر و بزرگ تر نشان دهید.

 

تفاوت اندازه کاغذ دیواری و پوستر

عرض و ارتفاع  موجود در پوسترها، به طور معمول، بالاتر از کاغذ دیواری ها می باشد. به همین دلیل پوستر ها می توانند به صورت یکدست، فضای بیشتری از اتاق شما را به خود اختصاص دهند.  و همین مسئله از جمله تفاوت کاغذ دیواری سه بعدی با پوستر می باشد.

 

امکان سفارشی سازی از تفاوت کاغذ دیواری سه بعدی با پوستر

شما می توانید بر حسب سلیقه خود، هر یک از طرح هایی که بدان علاقه مند باشید، را انتخاب و همچنین نصب نمایید یکی از محاسن بزرگی که برای پوستر ها وجود دارد این است که شما بر اساس هر سایزی که مایل باشید، می توانید پوستر خود را سفارش دهید . این متغیر بودن اندازه در کاغذهای دیواری کمی با امکان کمتری همراه می باشد.

 

تکراری شدن پوستر ها پس از مدتی

با تمام مزایایی که برای پوستر ها وجود دارد، اما یک مورد بسیار مهم این است که پوسترها، پس از مدتی، تکراری می شوند و به همین دلیل ممکن است این مسئله موجب شود تا پس از مدتی نیازمند تغییر در نوع پوستر خود شوید.