x
جستجو در دیاکو
Background Image

کاغذ دیواری پوستری برای پذیرایی

 کاغذ دیواری پوستری برای پذیرایی

کاغذ دیواری پوستری برای پذیرایی

04 بهمن 1399

انتخاب کاغذ مورد نیاز برای دکوراسیون فضای نشیمن و پذیرایی که مهم ترین قسمت یک خانه به شمار می رود، نیازمند رنگ شناسی و ترکیب رنگ می باشد.

زیرا پذیرایی تنها فضایی ایست که تمامی اعضای خانواده و مهمانان در این بخش دور هم جمع می شوند بنابراین باید طوری انتخاب شود که تقریبا پاسخگوی تمامی سلیقه های افراد باشد و در آن محیط حس تازگی و نشاط داشته باشند.

توجه داشته باشید اگر طرح و رنگ کاغذ دیواری متناسب با منزل انتخاب نشود نه تنها فضای شیک و جذابی نخواهید داشت بلکه برای داشتن یک فضای کسل کننده در تلاش بوده اید.


                     

طراحان پوستر و کاغذ دیواری برای بالا بردن کیفیت، کاغذی را وارد بازار کردند که از نظر کیفیت و دوام نسسبت به کاغذ های معمولی و کاغذ دیواری چینی درجه یک، برتر می باشد. که این دسته از کاغذ ها با عنوان کاغذ دیواری چسبدار قابل شستشو وارد بازار شدند.

سوالی که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که کاغذ دیواری ضد آب به چه دردی می خورد؟ یا فرق بین کاغذ دیواری چسبدار و غیر چسبدار چیست؟

در جواب باید بدانید که امروزه طبق نیاز بشر، از کاغذ دیواری در همه ی فضا می شود استفاده کرد. در فضایی مثل آشپزخانه و سرویس بهداشتی که در مجاورت رطوبت هستند، اگر از کاغذ معمولی استفاده کنیم و کیفیت لازم را نداشته باشد بعد از مدت کوتاهی پوسته پوسته شده و بلند می شود. در خصوص کاغذ دیواری های چسب دار هم لازم به ذکر است که کاغذ هایی که این قابلیت را دارند نصب راحت تر و سریع تری دارند و دیگر نیازی به نصاب برای نصب آن نیست.                    


0 دیدگاه

دیدگاه خود را ارسال کنید
برای مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید 02122027058