Background Image

کاغذدیواری فیلیپ موریس

 کاغذدیواری فیلیپ موریس

کاغذدیواری فیلیپ موریس

16 تیر 1399

با گسترش تنوع و تقاضا در زمینه کاغذ دیواری، شرکت های مختلفی از جمله روستر، فیلیپ موریس، دیاکو، پلاستر و ... در این زمینه مشغول به فعالیت شده اند و در اکثر کلان شهرها و استان ها نمایندگی اعطا کرده اند.

در همین راستا طرح ها نیز پیشرفت چشمگیری داشته اند به طوری که در گذشته طرح ها محدود به چند سبک خاص فضای پذیرایی بوده اند اما امروزه سبک ها طرح های زیادی به این آرشیو اضافه شده است. در طراحی ها از برند های معروف نیز الهام گرفته شده به طوری که شما کاغذ دیواری های مختلفی از جمله کاغذ دیواری ورساچه، کاغذ دیواری ویکتوریا و غیره را در میان طرح ها مشاهده خواهید کرد. به همین دلیل امروزه کاغذ دیواری ها پاسخگوی تمامی سبک و سلیقه ها می باشد.

                    

                                طرح گل نگین دار با زمینه پارچه ای                                                           طرح گل طلایی

 تمامی این کاغذ دیواری ها قابلیت شستشو را دارند و در هر فضایی می توان آن ها را مورد استفاده قرار داد.
در این میان نیز، تعدادی از طرح براساس کاربری ها مانند کاغذ های اتاق خواب دخترانه، کاغذهای اتاق خواب مستر، کاغذهای فضای اداری و ... تعریف شده اند.
یکی از طرح های پر طرفدار و فانتزی امسال را اگر بخواهیم بشناسیم باید به انواع طرح کاغذ دیواری یونیکورن یا اسب شاخدار بپردازیم که مناسب اتاق دختران می باشد. این سبک به دلیل رنگ بندی فضای سرد و بی روح اتاق خواب را به فضای شاد و پر نشاطی تبدیل کند.

                    

                                           طرح گل و مروارید و قو                                                        گل و مروارید و ماهی

توصیه طراحان و کارشناسان در این زمینه این است اگر فضای بزرگی را در اختیار ندارید سعی کنید از طرح های کاغذ دیواری تیره کم ترین استفاده را در دکوراسیون خود داشته باشید. زیرا این دسته از کاغذ دیواری ها فضا را کوچک تر از آن چه که هست نشان می دهند و بیشتر نیز برای آتلیه ها، سینماها، استودیو و... که به نور مستقیم و طبیعی احتیاج ندارند مورد استفاده قرار می گیرند.