Background Image

کاغذ دیواری زیتونی

 کاغذ دیواری زیتونی

کاغذ دیواری زیتونی

10 مهر 1399

زیتونی از ترکیب رنگ زرد با رنگ مشکی به وجود می آید، این ترکیب یک رنگ فوق العاده را به وجود می آورد. کاغذ دیواری زیتونی در بازار موجود است، اما تعداد آن ها محدود است، بنابراین برای خرید کاغذ دیواری زیتونی باید تلاش زیادی کنید. کاغذ دیواری زیتونی یک کاغذ دیواری مدرن است، لذا بایستی با مبلمان و وسایل مدرن هماهنگ شود.

تشخیص و به خاطر سپردن همه ی رنگ ها کار آسانی نیست، نیاز به دقت بالا و حافظه ای قوی دارد. در تشخیص رنگ ها، معمولا خانم ها نسبت آقایان برتری دارند. در تشخیص رنگ ها آقایان به طور کلی اسم رنگ ها را به خاطر می سپارند، در حالی که خانم ها وارد جزئیات بیشتری می شوند. تشخیص تفاوت رنگ های کاهویی، زیتونی، سبز آبی، سبز فسفری و آبی اقیانوسی برای آقایان کمی دشوار است، تا حدی که اکثر آقایان تمامی رنگ های ذکر شده در بالا را به عنوان رنگ سبز یاد می کنند. این تفاوت در خانم ها و آقایان به خاطر صفت های ژنتیکی می باشد. رنگ زیتونی، عضوی از خانواده ی سبزها نیست، در حالی که این رنگ سبز مایل به زرد به نظر می رسد.


                    

                                     کاغذ دیواری آپولو                                                                         کاغذ دیواری بلا


ساختار اصلی رنگ زیتونی ترکیب رنگ زرد با مقداری رنگ مشکی است، که این رنگ بر روی پوست زیتون قابل مشاهده است. رنگ زیتونی رنگی با کلاس و شیک می باشد که در تمام عرصه ها از این رنگ استفاده می کنند. کاغذ دیواری زیتونی، از زیبا ترین و صد البته از کم یاب ترین کاغذ دیواری ها است، که اگر شما قصد خرید کاغذ دیواری زیتونی را دارید، باید دو نکته را در خاطر بسپارید، اول اینکه باید به شما تبریک گفت زیرا شما جزو دسته ی افراد با سلیقه به حساب می آیید، تصورش هم لذت بخش است(کاغذی به رنگ زیتون)، دوم اینکه از شما می خواهم که صبور باشید، چرا که پیدا کردن کاغذ دیواری زیتونی یک مسئله ی زمان است. کاغذ دیواری زیتونی به ندرت در بازار یافت می شود و باید در جست و جو و پیدا کردن آن شکیبایی به خرج دهید. در خرید کاغذ دیواری زیتونی شما نیاز به یک همراه صبور و با حوصله دارید.                    

                                     کاغذ دیواری کاتارینا کد 517322                                          کاغذ دیواری کاتارینا کد 517310


 

کاغذ دیواری ها به دلیل گسترده بودن سطح دیوار ها بیشتر به چشم می آیند و باید در انتخاب کاغذ دیواری دقت لازم را داشته باشید تا به منزل خود یک نور پردازی عالی ببخشید. به رنگ زیتونی، زرد تیره هم گفته می شود. کاغذ دیواری زیتونی جزوه گروه کاغذ دیواری های مدرن به شمار می رود، پس اگر دیوار اتاق پذیرایی شما با کاغذ دیواری زیتونی پوشیده شده است، از مبلمان کلاسیک به هیچ وجه استفاده نکنید. هماهنگ کردن دکوراسیون منزل بسیار مهم است، لذا توصیه می شود که از ترکیب کاغذ دیواری زیتونی همراه با مبلمان مدرن استفاده نمایید و از نهایت لذت و زیبایی بهره ببرید.