Background Image

حضور دیاکو درنمایشگاه بین المللی میدکس 2019

 حضور دیاکو  درنمایشگاه بین المللی میدکس 2019

حضور دیاکو درنمایشگاه بین المللی میدکس 2019

29 تیر 1398

نمایندگان حوزه دکوراسیون داخلی ایران با حضور در نمایشگاه بین المللی میدکس 2019 دستاوردها و توانمندی‌های خود را به فعالان بین المللی این حوزه نشان خواهند داد.

به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی دیاکو، نمایشگاه بین المللی میدکس 2019 با حضور بیش از 100 مجموعه و شرکت داخلی و خارجی فعال در صنعت دکوراسیون داخلی از تاریخ 21 دیماه تا 24 دیماه در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار می‌شود.

امید علیزاده مدیرعامل شرکت دیاکو با تشریح جایگاه و اهمیت این نمایشگاه گفت: نمایشگاه میدکس 2019 هر یک سال یکبار با هدف معرفی دستاوردهای تازه شرکت‌های صنعت دکوراسیون داخلی به مشتریان، متخصصان و کارشناسان برپا می‌شود.

او درباره دستاوردهای احتمالی این نمایشگاه هم اظهار داشت: در این نمایشگاه، مجموعه برند دیاکو با عرضه آلبوم 2019 و رونمایی از طرح های جدید و نیز احیای بافت قدیمی کاغذ های محبوب خود به استقبال شرکت کنندگاه خواهد آمد. در میدکس 2019، دیاکو تنها شرکتی خواهد بود که تنوع و کیفیت را به همراه شرایط تسهیل در پرداخت برای بازدیدکنندگان فراهم خواهد کرد..

وی با بیان اهمیت قرار گیری در کنار سایر رقبا در این نمایشگاه، تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه بستر مناسب ایجاد ارتباط‌های جدید و موثر میان مجموعه‌های حاضر در نمایشگاه است تا عیار سنجی لازم در این میدان رقابتی انجام شود.

امید علیزاده علاقهمندان را به بازدید از نمایشگاه دعوت و گفت: مخاطبان می‌توانند برای بازدید از این توانمندی‌ها، به  غرفه A11 سالن میلاد آمده و در کنار بازدید ازسایر غرفه‌های داخلی و خارجی حاضر، نکات و سوالات خود را بررسی کنند.

گفتنی است، علاقه مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر وبسایت www.mydiaco.com را بازدیدکنند.