Background Image

درآمیختن کار با زندگی در محیط خانه

 درآمیختن کار با زندگی در محیط خانه

درآمیختن کار با زندگی در محیط خانه

27 مهر 1398

گاهی اوقات تنها چیزی که دوست دارید انجام دهید کار خانه و یا سرگرمی مورد علاقه تان است. نکات زیر به شما کمک می کند در یک اتاق نشیمن کار را با زندگی درآمیزید.


اتصالات درست

کامپیوتر برای کارهایی مانند فرستادن ایمیل و مطالعات جدی و یا تجارت وسیله ­ای مهم و ضروری است. پریز تلفن و برق خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید در محل درستی قرار گرفته است. در صورت لزوم ترتیبی دهید تا نصب آن دقیق­ تر و یا حتی جای آن عوض شود. برای حفظ پاکیزگی و امنیت، سیم ­ها و کابل ­ها را با کمک لوله ­های پلاستیکی در کف اتاق و یا در امتداد قرنیز چوبی قرار دهید.
 

فشار سطح

اگر کار شما با کاغذ یا کامپیوتر است، سطح کاری­تان چندان فرسوده نمی ­شود، در این صورت می­ توانید مدل زیبایی را خریداری کنید. ولی برای کارهایی که با چسب و وسایل برنده و غیره انجام می ­شود احتیاج به سطوح محکم دارید. چوب ­های چندلایه و لینولئوم به راحتی پاک می شوند، اما چوب­ های سفت حتی اگر عایق و یا جلاداده شده باشند، باز هم بسیار مقاوم ­اند. برای محافظت کف اتاق از زیرانداز و تخته استفاده کنید.
 

مطالعات اجتماعی

اگر در اتاق فضایی برای کار و سرگرمی داشته باشید، دیگران هم تشویق به مشارکت با شما می ­شوند. این موضوع روی دیگر اعضای خانواده تأثیر می گذارد و حس همکاری در تمام جنبه های زندگی را در آن­ ها تقویت می­ کند. 
مترجم:ریحانه شادپور/طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن