ما را در اینستاگرام دنبال کنید
x
جستجو در دیاکو
image

کابینت های گلاس

کابینت های گلاس

کابینت های گلاس موضوع مورد بحث این مطلب می باشد. در طراحی فضاهای مسکونی دکوراسیون خانه امری مهم برای زیبا تر دیده شدن و بهتر بودن فضای خانه است. آشپزخانه مکان مهمی در یک خانه است. افراد معمولا مدت زیادی را در آشپزخانه می گذرانند. زیرا آشپزخانه محل پخت و پز و آماده کردن انواع خوراکی ها برای خانواده می باشد. حال طراحی و اجرای آشپزخانه و تزیینات چوبی بسیار امری ضروری به نظر می آید بنابرایناگر به طور دقیق نگاه کنیم خواهیم دید که در یک آشپزخانه چیزی که بیش از هر همه به چشم می خورد کابینت های موجود می باشد.

کابینت های گلاس چیست؟

کابینت ها فضای زیادی را در آشپزخانه می گیرند و رنگ و مدل آن ها دکوراسیون آشپزخانه و تمام خانه را تحت تاثیر قرار می دهد. کابینت های گلاس می تواند یک دکوراسیون شیک و با کلاس به خانه شما ببخشد. این نوع از کابینت از سایر کابینت ها براق تر و درخشان تر می باشد. همین ویژگی نیز باعث شده است محبوبیت بسیاری را در بین کابینت ها پیدا کند. در این مطلب به توضیح کامل و تخصصی درباره ی کابینت های گلاس خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

کابینت های گلاس

رنگ کابینت های گلاس

ویژگی بسیار زیبا و منحصر به فرد کابینت های گلاس داشتن سطح براق و بسیار درخشان است. در واقع چیزی که باعث زیبا تر بودن این کابینت از سایر کابینت ها شده است همین براق و درخشان بودن می باشد. حال موضوع این است که باید چه رنگی را در کابینت انتخاب نماییم تا با دکوراسیون کل خانه هماهنگ بوده و تصویر زیبایی را در منزل ایجاد نماید. پیشنهاد می کنیم برای انتخاب رنگ کابینت های خود حتما از یک متخصص و کارشناس طراحی کمک بگیرید. قطعا یک طراح می تواند ایده های خوبی را به شما ارائه دهد. در صورتی که دسترسی به طراح ندارید می توانید جواب سوالات خود را در مورد رنگ در بخش تونالیته رنگ بدست آورید.

اگر اهل دنبال کردن ترندهای روز و فشن هستید حتما می دانید که در حال حاضر رنگ های روشن بیشتر به کار برده می شوند. رنگ های سفید و کرمی بیش از هر رنگی جزء ترند روز می باشند. احتمالا استفاده از رنگ سفید و یا کرمی باعث بزرگ تر دیده شدن فضا خواهد شد. در صورتی که آشپزخانه کوچکی دارید، حتما پیشنهاد می کنیم تا از رنگ های روشن برای کابینت های گلاس خود استفاده نمایید. اگر به دنبال رنگ های خاص و مورد توجه می گردید می توانید از رنگ بادمجانی نیز استفاده کنید. این رنگ جلوه ی خاصی در کابینت های گلاس دارد.

کابینت های گلاس

نحوه ی نگهداری کابینت های گلاس

کابینت های گلاس با توجه به داشتن رویه ی صاف و درخشان بسیار لکه پذیر است. در صورتی که این کابینت را انتخاب می نمایید حتما باید بدانید که حداقل روزانه یک بار دستمال تمیزی را بر روی کابینت ها بکشید تا لکه های روی آن از بین برود. همچنین باید از سایر اعضای خانواده بخواهید در هنگام باز و بسته کردن کابینت ها دقت داشته باشند تا لکه ای بر روی آن ها نیفتد. همچنین باید مراقب خط و خش افتادن بر روی کابینت ها نیز باشید. به دلیل براق و صاف بودن کابینت های گلاس به راحتی می تواند خش دار شود. قطعا باید اجسام تیز را بر روی کابینت ها قرار ندهید.

معایب کابینت های گلاس

رطوبت یکی دیگر از دشمن های کابینت های گلاس می باشد. مراقب باشید تا در فضای کابینت ها رطوبت زیادی ایجاد نگردد. در صورت وجود هوای مرطوب و یا نفوذ رطوبت به داخل مغز ورقه های های گلاس قطعا کابینت ها از بین خواهند رفت. مراقب باشید تا آب یا سایر مایعات دیگر در کابینت ها نفوذ نکند زیرا در این صورت عمر کابینت های شما کاهش خواهد یافت.

کابینت های گلاس

آیا کابینت های گلاس قیمت گرانی دارند؟

اگر آشنایی کامل با انواع کابینت ها داشته باشید قطعا می دانید که کیفیت کابینت های گلاس بسیار بیشتر و بالاتر از ام دی اف، اچ دی اف و یا پروفیل است. زیبایی که این نوع کابینت می تواند به دکوراسیون خانه و آشپزخانه شما ببخشد را سایر کابینت ها نمی بخشند. بنابراین وجود تفاوت قیمت بین کابینت های گلاس و سایر کابینت ها بسیار منطقی و معقول است. همچنین موضوع ابزار خوری مناسب نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این نوع کابینت ابزار خوری بسیار خوبی را دارد و کابینت سازها به راحتی می توانند محصول را در آشپزخانه شما نصب نمایند.

بنابر این توضیحات قیمت کابینت های گلاس به هیچ وجه گران نبوده و در مقایسه با سایر کابینت ها به صرفه و با کیفیت می باشد. به طور مثال در صورتی که شما تنها با یکبار صرف هزینه می توانید تا سال های طولانی از کابینت های با کیفیت استفاده نمایید. ممکن است در صورت صرف هزینه برای یک کابینت بی کیفیت در طی دو یا سه سال دوباره مجبور به پرداخت هزینه های گزاف شوید. در صورتی که برخی از افراد برای نصب کابینت های بی کیفیت پیشنهاد قیمت های پایین را بدهند باید بدانید که ممکن است بعد از مدت کوتاهی دوباره مجبور به نصب کابینت دیگر باشید.

برای نصب کابینت از افراد حرفه ای استفاده کنید؟

متاسفانه یکی از مشکلاتی که در این کار و نصب کابینت های گلاس وجود دارد، نصب و طراحی کابینت توسط افراد غیر حرفه ای است. نوع کابینت به خودی خود بسیار با کیفیت و بی نقص است اما در صورتی که طراحی و نصب توسط افراد متخصص انجام نگردد قطعا نتیجه کار مطلوب و مورد رضایت مشتری قرار نخواهد گرفت. طراحی کردن اندازه و ابعاد کابینت های گلاس از اهمیت بالایی برخوردار است.

کابینت های گلاس

اگر طرح آشپزخانه و کابینت به طور صحیح انجام نشده باشد، نمی تواند در آخر کار کابینت های مناسبی داشته باشیم. بنابراین لطفا قبل از اقدام برای هر کاری یک کابینت ساز حرفه ای و متخصص پیدا کرده و از او بخواهید تا طراحی مناسبی را برای آشپزخانه شما انجام دهد. بهتر است قبل از امضای قرارداد کاری از او بخواهید تا از ابزار و وسایل های با کیفیتی برای کابینت های شما استفاده نماید. محاسبه کردن قیمت کابینت نیز قبل از شروع کار بسیار مهم است. ممکن است بعد از انجام کار قیمت ها افزایش پیدا کرده و شما مجبور به پرداخت مبالغ بیشتر باشید. در صورتی که از کابینت های گلاس در آشپزخانه خود استفاده نمایید دکوراسیون منزل خود را زیبا نموده و صاحب کابینت های مقاوم و با کیفیتی خواهید شد.

کابینت های گلاس

برای مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید 02122027058